سایت رسمی شرکت مهندسی برزین الکترونیک 

مشهد،سید رضی 44،پلاک 353
ایران ،خراسان رضوی

اتوماسیون صنعتی بکهوف Beckhoff Industrial Automation - تعمیرات تخصصی برزین الکترونیک

اتوماسیون صنعتی بکهوف Beckhoff Industrial Automation

اتوماسیون صنعتی بکهوف Beckhoff Industrial Automation

درباره اتوماسیون صنعتی بکهوف :

بخوف  یا بکهوف سیستم های اتوماسیون باز مبتنی بر فناوری PC Control را پیاده سازی می کند.

فلسفه Beckhoff:

New Automation Technology نشان دهنده راه حل های کنترل و اتوماسیون جهانی است  که در سراسر جهان در طیف گسترده ای از برنامه های مختلف ، از ابزارهای کنترل شده CNC گرفته تا اتوماسیون هوشمند ساختمان ، مورد استفاده قرار می گیرد.

حضور جهانی در همه قاره ها:

بخشهای مرکزی بکهوف ، مانند توسعه ، تولید ، مدیریت ، توزیع ، بازاریابی ، پشتیبانی و خدمات  Beckhoff درآلمان واقع شده است، از طریق همکاری جهانی با شرکا ، بکهوف در بیش از 75 کشور جهان نمایندگی دارد.

از زمان تاسیس این شرکت در سال 1980 ، توسعه مداوم محصولات و راه حل های نوآورانه با استفاده از فناوری کنترل مبتنی بر رایانه مبنای موفقیت مداوم بکف بوده است. بسیاری از استانداردهای فناوری اتوماسیون که امروزه مسلم و بدیهی تلقی می شود توسط بخوف در مراحل اولیه مفهوم سازی شد و با موفقیت به بازار معرفی شد. فلسفه کنترل بکهوف و اختراع سیستم لایت باس ، پایانه های اتوبوسرانی و نرم افزار اتوماسیون TwinCAT نشان دهنده نقاط عطفی در فناوری اتوماسیون است و به عنوان گزینه های با عملکرد بالا برای کنترل سنتی کنترل پذیرفته شده اند. EtherCAT ، راه حل اترنت در زمان واقعی ، فناوری آینده نگر و با کارایی بالا را برای نسل جدیدی از مفاهیم کنترل لبه پیشرو در دسترس قرار می دهد.

محصولات آن شامل :رایانه های شخصی صنعتی ، قطعات ورودی / خروجی و فیلدباس ، فناوری درایو و نرم افزار اتوماسیون است. محصولات می توانند هم به عنوان اجزای جداگانه یا در یک سیستم کنترل کامل و یکپارچه در کل صنایع استفاده بشوند .

فناوری کنترل مبتنی بر رایانه PC-based control technology

فناوری کنترل مبتنی بر رایانه PC-based control technology

بخوف سیستم های اتوماسیون باز مبتنی بر فناوری PC Control را پیاده سازی می کند. دامنه محصول شامل رایانه های شخصی صنعتی ، قطعات ورودی / خروجی و فیلدباس ، فناوری درایو و نرم افزار اتوماسیون است.

رایانه صنعتی (IPC) هسته اصلی سخت افزار فناوری کنترل مبتنی بر رایانه است. Beckhoff رایانه های شخصی رایانه ای مناسب برای هر برنامه را تهیه می کند ، که بر اساس استانداردهای باز است ، تنظیمات فردی را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از نیازهای کنترل را برآورده کند.

چه در قالب یک کامپیوتر تعبیه شده با یک فاکتور فشرده برای نصب ریل DIN ، یک کامپیوتر کابینت کنترل ، و یا به عنوان یک کامپیوتر صفحه ای ، توسعه مادربرد داخلی بکهوف را قادر می سازد تا به سرعت به روند IT و نیازهای خاص مشتری پاسخ دهد.

شامل :

Panel PCs ,Control cabinet PCs,Control Panels,Embedded PCs

Beckhoff | The I/O Company

Beckhoff | The I/O  Company

Beckhoff طیف کاملی از اجزای فیلد باس را برای همه سیستم های ورودی و خروجی متداول تأمین می کند. با استفاده از پایانه های اتوبوسرانی ماژول های حفاظت IP 20 و Fieldbus Box در IP 67 ، طیف گسترده ای از دستگاه ها برای طیف گسترده ای از انواع سیگنال ها و سیستم های فیلدباس در دسترس است. علاوه بر اجزای سازنده سیستمهای متداول اتوبوس ، بخوف یک سری محصولات یکپارچه را برای بهینه سازی EtherCAT ارائه می دهد. این راه حل اترنت در زمان واقعی برای اتوماسیون صنعتی که توسط بخوف اختراع شده است ، از مقبولیت جهانی برخوردار است و با عملکرد فوق العاده و هندلینگ ساده مشخص می شود. نتیجه این امر کنترل دقیق ماشین آلات و کارخانه و افزایش قابل توجه بازده تولید است.

EtherCAT
EtherCAT Terminals
EtherCAT Box
EtherCAT plug-in modules
Bus Terminals
Fieldbus Box
Infrastructure components

Beckhoff | The Motion Company

Beckhoff | The Motion Company

در ترکیب راه حل های کنترل حرکت با نرم افزار اتوماسیون TwinCAT، فناوری Beckhoff Drive یک سیستم پیشرفته و درایو همه جانبه را ارائه می دهد.

Beckhoff در فناوری کنترل مبتنی بر PC برای کارهای موقعیت یابی تک محوری و چند محوری با نیازهای دینامیکی بالا ایده آل است.

سری های سروو درایو AX5000 و AX8000 با ارتباطات EtherCAT با عملکرد بالا بهترین عملکرد و پویایی ممکن را ارائه می دهند.

سرو موتورها با فناوری One Cable Technology (OCT) ، ترکیب سیستم های تغذیه و بازخورد در یک کابل استاندارد موتور ، هزینه های مواد و راه اندازی را کاهش می دهد.

Beckhoff راه حلهای جامع سیستمی را در موارد مختلف عملکردی برای همه زمینه های اتوماسیون ارائه می دهد.

که شامل فناوری کنترل فوق العاده مقیاس پذیر از رایانه های شخصی با کارایی بالا گرفته تا mini PLC  و می تواند دقیقاً با نیازهای خاص برنامه سازگار شود.

سروو درایو های بکهوف دارای سیستم چند محوری جمع و جور با حداکثر سرعت کنترل ، به علاوه نصب سریع می باشد .

 

سیستم سرو چند محوره AX8000

سیستم سرو چند محوره AX8000 :

مناسب برای نصب کابینت کنترل صرفه جویی در فضا ، فرایندهای موقعیت یابی و ماشینکاری با دقت بالا را با چرخه های کنترل بسیار کوتاه امکان پذیر می کند.

از ویژگی های دیگر می توان به نصب و راه اندازی سریع با اتصال ساده ماژول های محور مورد نظر و همچنین فناوری One Cable Technology (OCT) و ادغام مستقیم قابلیت های ایمنی و فیلترهای اصلی اشاره کرد.

سرو درایو AX8000:

AX8000 | سیستم سرو چند محوره

سیستم سرو چند محوره AX8000 اجرای راه حل های درایو چند کاناله را بسیار ساده می کند. تعداد مورد نیاز ماژول های محور 1 کاناله یا 2 کاناله به ماژول منبع مرکزی متصل می شوند. ماژول ها بدون استفاده از پیچ یا ابزار با استفاده از سیستم اتصال سریع داخلی AX-Bridge متصل می شوند ، که بر پایه ترمینال های فنر دار است. ماژول های 1 محور و 2 محور می توانند به صورت اختیاری به STO یا TwinSAFE (توابع ایمنی یکپارچه درایو) مجهز شوند.

سیستم سروی چند محوره AX8000 مبتنی بر EtherCAT ترکیبی از فناوری قدرتمند FPGA با پردازنده های چند هسته ای ARM است. فناوری کنترل جریان چند کاناله جدید ، زمان نمونه گیری و پاسخ بسیار کوتاه را امکان پذیر می کند. كنترل كننده كاملاً سخت افزاري شده مزاياي تكنولوژي كنترل آنالوگ و ديجيتال را تركيب مي كند: واكنش به انحراف جريان از مقدار تنظيم شده در مدت زمان 1 ميكروگرم امكان پذير است. زمان چرخه کنترل کننده فعلی حدود 16 میکرو ثانیه با فرکانس سوئیچینگ 32 کیلوهرتز است. پردازش داده های فرآیند EtherCAT (مقادیر واقعی و نقطه تنظیم) بدون پردازنده تقریباً بدون تاخیر در سخت افزار انجام می شود ، به طوری که حداقل زمان چرخه EtherCAT فقط 62.5 میکروگرم است.

 AX8620 | Power supply module 20 A

 AX8640 | Power supply module 40 A

 AX8108 | Single-axis module 8 A

 AX8118 | Single-axis module 18 A

 AX8206 | Double-axis module 2 x 6 A

 AX8525 | Power supply and axis module 25 A

 AX8540 | Power supply and axis module 40 A

 AX8810 | Option module

 AX8820 | Energy recovery module

 AX8831 | Coupling module, 1-channel

 AX8832 | Coupling module, 2-channel

سروو دیجیتال کامپکت دیجیتال AX5000:

سروو دیجیتال کامپکت دیجیتال AX5000:

خط تولید AX5000 Servo Drive شرکت Beckhoff استانداردهایی را در عملکرد درایو تعیین می کند. سری AX5000 به صورت تک یا چند کاناله در دسترس است و برای عملکرد استثنایی و مقرون به صرفه بودن بهینه شده است.

درایوهای AX5000 با فناوری کنترل سرعت یکپارچه و چرخه کنترل جریان تا 62.5 میکرو ثانیه ، از وظایف موقعیت یابی سریع و بسیار پویا پشتیبانی می کنند. این درایوها از EtherCAT به عنوان یک سیستم ارتباطی با کارایی بالا استفاده می کنند و ضمن پشتیبانی از اتصال با سایر سیستم های فیلدباس ، رابط ایده آل با فناوری کنترل مبتنی بر PC را فراهم می کنند.

سروو درایوهای 2 کاناله با جریان خروجی متغیر موتور ، تراکم بسته بندی و هزینه هر کانال درایو را بهینه می کند. طراحی جمع و جور و نصب ساده و ایمن از طریق سیستم اتصال سریع AX-Bridge به طور قابل توجهی مونتاژ کابینت کنترل را ساده می کند.

مدل :

AX51xx | 1-channel Servo Drive

 AX52xx | 2-channel Servo Drive

AMP8000 | سیستم Servo Drive توزیع شده

AMP8000 | سیستم Servo Drive توزیع شده

درایوهای سروو توزیع شده برای ماشین های مدولار:

سیستم سروو درایو توزیع شده AMP8000 امکانات جدیدی را برای مفاهیم ماشین مدولار ایجاد می کند ، زیرا در طراحی بسیار جمع و جور درایو را مستقیماً درون موتور ادغام می کند. با جابجایی الکترونیک برق به دستگاه ، کابینت کنترل باید فقط یک ماژول کوپلینگ را در خود جای دهد که از طریق ماژول توزیع چندین درایو سروو توزیع شده را با یک کابل تأمین کند. در یک مرحله انبساط دیگر ، فضای کابینت کنترل مورد نیاز برای فناوری درایو کاملاً حذف می شود. در حالی که قبلاً فضای مورد نیاز در کابینت کنترل برای اتصال درایوها به ماژولهای اتصال فقط به یک کابل کاهش یافته بود ، اکنون با استفاده از ماژول منبع تغذیه AMP8620 ، این کابل کاملاً از بین می رود. این از نظر مواد ، فضا ، هزینه و تلاش نصب صرفه جویی قابل توجهی می کند.

سروو درایو توزیع شده AMP804x 2.01… 4.80 Nm (گشتاور ثابت)
سروو درایو توزیع شده AMP805x 4.80… 11.4 نیوتن متر (گشتاور ثابت)
ماژول اتصال AX8831 AX8000 برای اتصال AMP804x و AMP805x ، 1 کاناله
ماژول اتصال AX8832 AX8000 برای اتصال AMP804x و AMP805x ، 2 کاناله
ماژول توزیع AMP8805-1000-0000 ، منبع تغذیه 5 کاناله ، 24 ولت DC
AMP8620-2005-0000 ماژول تغذیه 20 A DC برای 400… 480 V AC ولتاژ منبع تغذیه ، 5 کانال ، 24 ولت DC منبع تغذیه

AMP804x Distributed servo drive 2.01…4.80 Nm (Standstill torque)
AMP805x Distributed servo drive 4.80…11.4 Nm (Standstill torque)
AX8831 AX8000 coupling module for connecting AMP804x and AMP805x, 1-channel
AX8832 AX8000 coupling module for connecting AMP804x and AMP805x, 2-channel
AMP8805-1000-0000 Distribution module, 5-channel, 24 V DC power supply
AMP8620-2005-0000 supply module 20 A DC for 400…480 V AC supply voltage, 5-channel, 24 V DC power supply

تعمیرات انواع بکهوف در برزین الکترونیک

شرکت  برزین الکترونیک  در زمینه تعمیرات تخصصی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با پشتوانه ی سال ها تجربه و در اختیار داشتن  متخصص ترین نیروها در زمینه برق ، الکترونیک و ابزار دقیق و  بروزترین ابزارآلات و تجهیزات عیب یابی ، تست و اندازه گیری ، بعنوان یکی از بزرگترین مراکز فوق تخصصی تعمیرات الکترونیک صنعتی استان خراسان رضوی ، آمادگی  همکاری با کلیه کارخانجات ها ،صنایع ،مشاغل صنعتی و…را در زمینه ارائه انواع خدمات شامل:

تهیه و تامین قطعات یدکی خاص ، کالیبراسیون ، سرویس و نگهداری انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق  وهمچنین  تعمیرات تخصصی  انواع :

اینورتر (کنترل دور موتور ، درایو) در توانهای مختلف،درایو موتورهای براشلس (BLDC)

سافت استارتر (راه انداز نرم الکتروموتور) در توانهای مختلف ، سنسورها ، تجهیزات ابزار دقیق و ترانسمیترها ،اکچوئیتورهای صنعتی(عمل کننده شیر کنترلCotrol valve Actuator )،ماژولهای ورودی و خروجی (آنالوگ و دیجیتال (رله ای و ترانزیستوری)) از انواع برندهای تولید کننده  PLC،انواع PLC لوگو و کنترلرهای صنعتی خاص ، پنلهای HMI (نمایشگرهای صنعتی) تاچ اسکرین و ساده ،منابع تغذیه سویچینگ یا خطی ،مبدلهای سیگنال ، نمایشگرها و کنترلرهای تابلویی ،کنترلرهای CNC و کارتهای کنترل موقعییت ،سروو درایور ، اینورتر و دی سی درایو ، سافت استارتر ، اسپیندل درایو،استپر درایو،سرو موتور،ترانسمیتر،تعمیر ربات،تعمیر کنترلر ویبراتور،تعمیر انکودر،قسمتهای الکترونیکی دستگاههای آزمایشگاهی،دستگاههای تزریق و کلیه خطوط تولیدو…را دارد.
نمونه پروژه های تعمیری برزین الکترونیک  :

تعمیر سه دستگاه PROFIBUS COUPLER BK3150 BECKHOFF

تعمیر تخصصی پی ال سی بکهوف – بخوف(BECKHOFF PLC)
تعمیرات انواع پی ال سی های بکهوف سری های BC,BX,CX 

تعمیر انواع سروو درایو بکهوف (بخوف BECKHOFF)

تعمیر انواع سروو موتور بکهوف (بخوف BECKHOFF)

تعمیر انواع مانیتورهای صنعتی بکهوف تاچ اسکرین بخوف (HMI BECKHOFF)

تعمیر یک دستگاه BECKHOFFEL3204 چهار کانال ورودی آنالوگ PT100

Beckhoff specialized repair
Repairs of Beckhoff PLCs of BC, BX, CX series

Repair of Beckhoff servo drives

Repair of all types of Beckhoff servo motors

Repair of all types of industrial monitors Beckhoff Touch Screen Behavior (HMI Beckhoff)

Repair of a Beckhoff EL3204 four-channel analog PT100 input device

 

ارسال نظر