سایت رسمی شرکت مهندسی برزین الکترونیک 

مشهد،سید رضی 44،پلاک 353
ایران ،خراسان رضوی

تعمیر سروردرایو استون ESTUN SERVO DRIVE - تعمیرات تخصصی برزین الکترونیک

تعمیر سروو درایو استون ESTUN SERVO DRIVE

تعمیر سرو موتور استون ESTUN Servo Motor،تعمیر سرو درایو استون ESTUN Servo Drive، تعمیر سرودرایو Estun EDB ، تعمیر سرودرایو Estun EDC ، تعمیر سرودرایو Estun Pronet ، تعمیر سرودرایو Estun Pronet E ، تعمیر سرودرایو Estun Pronet AMA ، تعمیر سروموتور Estun EMJ ، تعمیر سروموتور Estun تعمیرات سرو درایو Estun، تعمیر servo drive استون ، تعمیر سرو استون ، تعمیر سروموتور Estun ، تعمیرات سروموتور Estun

 

تعمیر  سرو موتور استون ESTUN Servo Motor

تعمیر سرو درایو استون  ESTUN Servo Drive

تعمیر  سرودرایو Estun EDB

تعمیر سرودرایو Estun EDC

 تعمیر  سرودرایو Estun Pronet

 تعمیر  سرودرایو Estun Pronet E

تعمیر  سرودرایو Estun Pronet AMA

تعمیر  سروموتور Estun EMJ

تعمیر سروو درایو استون ESTUN SERVO DRIVE

از سرو موتور استون (ESTUN) در بسیاری از فعالیت های صنعتی بهره گرفته می شوداز آنجاییکه در این شرکت از فناوری و تکنولوژی نوینی به نام IPR در مراحل ساخت انواع سرو موتور استفاده می شود، این موضوع باعث افزایش کاربری انواع مدل های استون گردیده است .

سرو موتور استون (ESTUN) دارای رنج کاملی با ولتاژ ورودی 380 V (سه فاز) و به صورت جریان متناوب از توان 1KW تا 22KW می باشد و در مدل های تکفاز (220 V) نیز از توان 200W تا 400 W تولید می گردد. این سرو موتور ها قابلیت تحمل اضافه باری حدودا تا 300 % جریان نامی را داشته و دارای سه مد کنترلی  SPEED،  POSITION ، TORQUE می باشند که امکان تغییر آن ها به صورت داینامیکی به یکدیگر وجود دارد. همچنین در این نوع موتور ها می توان از PLC داخلی بهره گرفت و موقعیت موتور را کنترل نمود.

تعمیر یک دستگاه سروو درایو استون ESTUN SERVO DRIVE توسط مهندسین برزین الکترونیک در مشهد

کلیپ تست و تعمیر یک دستگاه سروو درایو استون ESTUN SERVO DRIVE توسط مهندسین برزین الکترونیک در مشهد

ارسال نظر