لوگو برزین الکترونیک

برزین الکترونیک

تعمیرات تخصصی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق

05136094055

09156506148

مشهد

سیدرضی44 پلاک353

تعمیر دستگاه شیرینگ پک (شرینک) عالیس

دسته بندی پروژه ها

تعمیر دستگاه شیرینگ پک (شرینک) عالیس
102
7 ژانویه 2024
Barzin Electronic

تعمیر دستگاه شیرینگ پک عالیس

ویدیوی تعمیر و راه اندازی دستگاه شیرینگ پک شرکت عالیس

تعمیر دستگاه  شیرینگ LSK 45P برند SMI شرکت عالیس

دستگاه تعمیری ساخت SMI جهت بسته بندی بطری های 0.5 لیتری و 2.0 لیتری PET دارای ظرفیت اسمی پکر 16000 bph می‌باشد.
همه درایوها با موتورهای سروو کنترل شده PLC هستند و بنابراین دستگاه به راحتی در بطری ها و فرمت های مختلف تنظیم می شود.

This packer is made by SMI in 2000 and it is packing 0.5-liter and 2.0-liter PET bottles, nominal capacity of the packer is 16 000 bph. Total operating hours 62 000 only! All drives are with PLC controlled servo motors and thus the machine is easily adjusted to various bottles and formats.

Type of packaging: Shrink Wrap around packer with film logo orientation
Manufacturer: SMI
Manufacturer’s type: LSK 45
Manufacturing year: 2000
Operation hours: 62 000 h
Bottle formats: 0.5- and 2.0-liter PET
Capacity: 45 tact’s/hour
Speed: 45 pack/minute
Control system: Prosec/Cosmos

تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای خط تولید بطری پلاستیکی از جمله تعمیر دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم PET، تعمیر دستگاه بادکن و گرمکن بطری پلاستیکی، تعمیر دستگاه لیبل زن بطری، تعمیر دستگاه شیرینگ پک و … توسط متخصصین برزین الکترونیک درمشهد و سایر شهرها.

کامپیوتر صنعتی تعمیری مربوط به دستگاه شیرینگ پک

تعمیر کامپیوتر صنعتی برند smi مدل MARTS-100 و MARTS 3000 دستگاه شیرینگ پک | برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر برروی آن بزنید.

SmiTec MARTS 3000

SmiTec MARTS-100

دیگر دستگاههای تعمیری در برزین الکترونیک

تعمیر دستگاه خط تولید پت بطری پلاستیکی عالیس
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه تولید بطری پلاستیکی زمزم مشهد
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه تزریق پلاستیک
مشاهده پروژه
تعمیر سافت استارتر کوهشار مشهد
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه بسته بندی گوشت
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه صنعتی گلدوزی روتختی
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه جوش توری
مشاهده پروژه
تعمیر برد دستگاه ریسندگی
مشاهده پروژه
تعمیر دستگاه چاپ پارچه
مشاهده پروژه
قبل
بعدی

دستگاه شیرینگ چیست؟

دستگاه شیرینگ پک امروزه از جمله پرکاربردترین دستگاه‌های بسته بندی در صنعت است که با فرایند حرارت‌دهی به نایلون شیرینگ یا همان رول پلاستیکی منجر به تغییر حالت و چسبیدن پلاستیک به بسته بندی می‌شود.

تفاوت شیرینک، شیرینگ، شرینک، شرینگ

همانطور که می‌دانید واژه لاتین Shrink به معنی جمع کردن و منقبض شدن است Pack نیز به معنی بسته بندی است. در نتیجه کلمه Shrink Pack را در کنار یکدیگر به معنای “بسته بندی انقباظی” می باشد.

شرینک پک یا شیرینک پک و یا شیرینگ پک؟

در گفتگوی فارسی محاوره ای و عامیانه جمله هایی نظیر “شیرینگ پک” – “شرینگ پک” – “شیرینک پک” – “شیرینگ پک” و … را به این دستگاه اطلاق می کنند.
شاید اغلب صنعت‌گران و حتی تولید کنندگان این دستگاه به این نکته توجه نکنند که با توجه به واژه خارجی Shrink، نوشتار و تلفظ صحیح این کلمه “شرینک” است.

پس در اصل جملاتی مانند شیرینگ پک و شیرینک پک نادرست هستند و نام درست آن «دستگاه شرینک پک» است.

Shrink Wrapper Machines

از طرف دیگر نام صحیح و کامل این دستگاه در زبان خارجی Shrink Wrap ✅ است.
که Wrap به معنی صحیح بسته بندی کردن می باشد. شاید به دلیل گسترش روز افزون صنایع بسته بندی در ایران از واژه ” Shrink Pack – شرینک پک ” استفاده می کنند. ما نیز در پروژه های خود به دلیل جاافتادن این دستگاه به نام شیرینگ پک از این اصطلاح استفاده کرده ایم.


تعمیر دستگاه شیرینگ

تعمیر دستگاه شیرینگ پک | دستگاه‌ شیرینگ پک امروزه در صنعت بسته بندی در سراسر دنیا و همچنین در کشور ما ایران بیشترین مصرف را دارد.
با توجه به افزایش کارایی این دستگاه و نیاز به نیروی متخصص در جهت تعمیر و رفع ایرادات این دستگاهها مجموعه تخصصی تعمیرات برزین الکترونیک با سابقه همکاری با شرکت های مطرح دولتی و غیردولتی، آمادگی تعمیر و رفع ایراد دستگاه شیرینگ شما را با کمترین هزینه و در کمترین زمان دارد.

تعمیرات انواع دستگاه شیرینگ پک

تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای شیرینگ پک

 • تعمیر دستگاه شیرینگ پک تونلی
 • تعمیر شیرینگ پک رومیزی
 • تعمیر شیرینگ پک صندوقی یا کابینی
 • تعمیر شیرینگ پک دوخت دستی نیمه اتوماتیک
 • تعمیر لیبل شیرینگ
 • تعمیر شیرینگ پک تمام اتوماتیک

 

تعمیر دستگاه شیرینگ و بسته بندی در مشهد

مجموعه تخصصی برزین الکترونیک با بیش از یک دهه فعالیت فوق تخصصی در زمینه دستگاههای صنعتی مختلف و همکاری با شرکت های صاحب نام دولتی و غیردولتی توانسته است تاکنون بالغ بر 7 هزار دستگاه را در مجموعه خود و یا در کارخانجات مختلف تعمیر نماید.
جهت ارتباط با کارشناس فنی ما می توانید با شماره موبایل درج شده در پایین صفحه تماس حاصل نمایید.

ارتباط با مجموعه تخصصی تعمیرات اتوماسیون صنعتی برزین الکترونیک

جهت تعمیر دستگاه و ماشین آلات صنعتی در مشهد و سایر شهرها می‌توانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.
آدرس: مشهد – سید رضی 44 – پلاک 353

smi group

SMITEC یک شرکت اتوماسیون صنعتی ایتالیایی است که در سال ۱۹۷۱ تأسیس شد.
این شرکت در San Giovanni Bianco سن جووانی بیانک ایتالیا واقع شده است.
SMITEC طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد، از جمله:

 • سیستم‌های اتوماسیون
 • کنترل حرکت
 • حسگرها
 • عملگرها
 • تجهیزات ایمنی
 • ابزارهای اندازه‌گیری

SMITEC محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان صادر می‌کند.

این شرکت دارای یک شبکه گسترده از شرکا و توزیع‌کنندگان است که به آن کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهد.

برخی از محصولات و خدمات کلیدی SMITEC عبارتند از:

سیستم‌های اتوماسیون: SMITEC طیف گسترده‌ای از سیستم‌های اتوماسیون را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این سیستم‌ها شامل PLC، HMI، SCADA و سایر تجهیزات اتوماسیون هستند.
کنترل حرکت: SMITEC طیف گسترده‌ای از کنترل‌های حرکت را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این کنترل‌ها شامل درایوهای موتور، کنترل‌های موقعیت‌یابی و سایر تجهیزات کنترل حرکت هستند.

حسگرها: SMITEC طیف گسترده‌ای از حسگرها را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این حسگرها شامل حسگرهای دما، فشار، جابجایی و سایر حسگرهای اندازه‌گیری هستند.

عملگرها: SMITEC طیف گسترده‌ای از عملگرها را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این عملگرها شامل شیرها، موتورها و سایر تجهیزات کنترل حرکت هستند.

تجهیزات ایمنی: SMITEC طیف گسترده‌ای از تجهیزات ایمنی را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این تجهیزات شامل محافظت از افراد، محافظت از ماشین آلات و سایر تجهیزات ایمنی هستند.

ابزارهای اندازه‌گیری: SMITEC طیف گسترده‌ای از ابزارهای اندازه‌گیری را برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این ابزارها شامل ولت مترها، آمپر مترها و سایر ابزارهای اندازه‌گیری هستند.

 

نزدیک به مشتریان ما، هر کجا که هستند

در یک بازار رقابتی و جهانی بیشتر و بیشتر، تضمین یک حضور استراتژیک گسترده در قلمرو، به منظور ارائه خدمات جامعی که بتواند به سرعت و به طور موثر به نیازهای بیشمار مشتری پاسخ دهد، اساسی است.

از این منظر، گروه SMI در خارج از ایتالیا از طریق شبکه گسترده ای از شعب و دفاتر نمایندگی فعالیت می کند. منبع سایت smigroup

برطبق اطلاعات درج شده در سایت این شرکت، در کشورهای فرانسه، رومانی، انگلستان، برزیل، روسیه، چین، هندوستان، مکزیک، مالزی فعالیت دارد.

تعمیر مشکلات رایج بسته بندی شیرینگ

علت گرم نکردن دستگاه شیرینگ
در صورت وجود سوختگی در المنت‌ها بایستی این قطعات تعویض گردند تا مشکل گرم نشدن کوره حرارتی دستگاه برطرف شود. در صورتی که پس از تعمیر المنت باز کوره گرمای لازم را نداشت تعمیر کار شیرینگ نادی پک تابلو برق دستگاه را بررسی می‌کند. در این بخش ابتدا فیوزها بررسی شده و سپس کنتاکتور مربوط به المنت نیز چک می‌شود.
آویزان بودن فیلم در امتداد گوشه های دوخت

برای بهبود ظاهر بسته بندی و جلوگیری از گوشه های آویزان، تخلیه هوا را افزایش دهید و مطمئن شوید که این عملیات به درستی انجام می شود.

همچنین اندازه کیسه شیرینک را کاهش دهید. سپس سرعت نوار نقاله را کاهش دهید در حالی که سرعت هوا و دمای تونل را افزایش می دهید. در آخر جریان هوای تونل را به انتهای بسته تغییر مسیر دهید.

محصولات پیچ خورده اند یا آسیب دیده اند

اگر فیلم به محصول آسیب برساند، اغلب مربوط به پارامترهای تونل یا فشار بیش از حد فیلم شیرینگ است. سعی کنید فیلم بیشتری را در اطراف بسته قرار دهید، سرعت نوار نقاله را افزایش دهید، دما را کم کنید و جریان هوا را کاهش دهید. اگر تاثیری نداشت آن را با یک فیلم با انرژی کم با نیروی جمع شدن ملایم تر جایگزین کنید.

عملیات شیرینگ خیلی طولانی می شود

زمان ساکن شدن (چقدر طول می کشد تا فیلم با بسته شدن فک های دوخت مهر و موم شود) متفاوت است. اگر زمان سکونت در حال افزایش است، نشان می دهد که دما بسیار کم است و برعکس.

فیلم از رول پایین نمی آید
وقتی لایه های فیلم صاف بهم بچسبند، مسیر مسدود می شود. معمولاً این فیلم در دمای بالاتر از دمای مناسب برای نگهداری قرار داشته است که باعث شده به یکدیگر بچسبند.
دوخت ناتمام یا ناهموار

دوختی که پاره، ناقص یا دندانه دار به نظر می رسند، نشان دهنده این است که دمای دوخت پایین است. حرارت را به 25 درجه فارنهایت افزایش دهید تا فیلم دوخت تمیز داشته باشد و به خوبی بریده شود.

تعمیر دستگاه شیرینگ پک بخش کوره حرارتی

برای این مورد بایستی به دو قطعه المنت و بخش گاز (در صورت دوگانه بودن دستگاه) توجه کنید.
در اغلب موارد علت اصلی وجود مشکل در کوره حرارتی و عدم انتشار حرارت مناسب وجود مشکل یا خرابی المنت‌ها است.
البته در مواردی ممکن است خود المنت روشن شود اما باز کوره حرارتی روشن نشود، در چنین شرایطی باید تابلو برق نیز با دقت کامل مورد بررسی قرار گیرد. برای اطمینان از سلامت کامل المنت‌ها بایستی کنتاکتور مربوط به آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و سپس ترموستات و ترموکوپل نیز بررسی شود.

مشکل روشن نشدن قسمت گاز دستگاه شیرینگ در دستگاه‌های دوگانه سوز

برای برطرف کردن مشکل روشن نشدن بخش گاز دستگاه ابتدا جا به جا شدن فاز و نول در دستگاه را بررسی کنید. به این صورت که اگر دستگاه از نوع تک فاز باشد جای فاز و نول را عوض نمایید. دومین علت رایج روشن نشدن گاز دستگاه عدم اتصال سیم ارت یا زمین به بدنه دستگاه است که در این صورت بایستی سیم ارت به بدنه وصل شود.

نگهداری و تعمیرات دستگاههای شیرینگ
تعمیر بعضی دستگاه ها هزینه های میلیونی به کارخانه تحمیل می کند. به همین علت بهتر است نگهداری به بهترین نحو انجام گردد تا نیاز به تعمیرات به حداقل برسد. معمولا واژه نگهداری و تعمیرات را به صورت خلاصه “نت” می نامند که از دو حرف اول کلمات نگهداری و تعمیرات گرفته شده است.
هزینه تعمیر دستگاه شیرینگ پک
هزینه تعمیر و سرویس دستگاه شیرینگ پک با توجه به نوع کار و زمانی که برای متخصص صرف می شود و نیز همچنین قیمت قطعاتی تعویضی نرخ گذاری می شود. می‌توانید جهت استعلام با شماره موبایل 09156506148 تماس و یا از طریق واتساپ و تلگرام عکس و فیلم دستگاه معیوب را ارسال نمایید.